ورزشی

کارشناس داوری: اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس صحیح بود

۲۱:۰۲ – ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۹۴۷۱ ۲۱:۰۲ – ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۹۴۷۱ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کارشناس داوری: اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس صحیح بود کارشناس داوری: اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس صحیح بود ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

رودنیل کارشناس داوری درباره قضاوت علی صفایی در بازی پرسپولیس و ذوب آهن توضیحاتی را بیان کرد.

نوذر رودنیل کارشناس داوری درباره قضاوت علی صفایی داور بازی پرسپولیس و ذوب آهن در لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: دقیقه ۷ بازی، مدافع ذوب‌آهن به طور کامل با دست گولسیانی را گرفت و اعلام پنالتی به نفع پرسپولیس درست بود. تمامی اخطار‌ها داده شده درست بودند.

وی گفت: اخراج آذرباد مهاجم ذوب آهن هم صحیح بود، چون برخورد شدیدی با علی نعمتی مدافع پرسپولیس داشت. دقیقه ۳۶ بازی، خطایی بر روی عیسی آل کثیر در محوطه جریمه ذوب آهن صورت نگرفت و ادامه بازی درست بود و اتفاقی رخ نداد.

او افزود: دقیقه ۷۲ بازی، دروازه‌بان پرسپولیس به طور کامل توپ را در اختیار داشت و مهاجم ذوب‌آهن با خطا روی او توپ را وارد دروازه کرد و گل هم به درستی مردود اعلام شد.

رودنیل گفت: علی صفایی قضاوت خوبی در این بازی داشت و با کارت‌هایش توانست این بازی را مدیریت کند. تصمیمات او در نتیجه بازی تاثیری نداشت.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا