ورزشی

کارشناس داوری: اخراج سروش رفیعی صحیح بود

۰۷:۳۰ – ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۸۲۳۷ ۰۷:۳۰ – ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۲۸۲۳۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF کارشناس داوری: اخراج سروش رفیعی صحیح بود کارشناس داوری: اخراج سروش رفیعی صحیح بود ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

نوذر رودنیل کارشناس داوری درباره قضاوت موعود بنیادی فر در بازی پرسپولیس و نساجی توضیحاتی را بیان کرد.

نوذر رودنیل کارشناس داوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره قضاوت موعود بنیادی فر در بازی پرسپولیس و نساجی مازندران در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: گل اول پرسپولیس درست بود. داور مسابقه در نیمه اول به سروش رفیعی و بازیکن نساجی اخطار داد که هر ۲ کارت زرد صحیح بود. البته نیمه اول مشکل خاصی نبود و تیم داوری قضاوت خوبی داشت. در دقیقه ۵۰ اخطار دوم به رفیعی و اخراجش درست بود به خاطر اینکه این بازیکن یک بی پروایی انجام داد و از طرفی حمله موثر حریف هم گرفت. در دقیقه ۶۵ در محوطه جریمه پرسپولیس ادامه بازی درست بود، چون خطایی رخ نداده است.

او افزود: گل دوم پرسپولیس در دقیقه ۶۹ به ثمر رسید، اما دوربین صدا و سیمای مازندران نشان نداد که قبل از گل خطایی رخ داده است یانه! که نساجی‌ها اعتراض شدیدی کردند. بازیکن نساجی که آسیب دیده بود اعتقاد داشت که توپ را به بیرون بیاندازند، اما بازی جوانمردانه و فیرپلی قانون نیست و اختیاری هست. من می‌توانم توپ را بیرون بزنم یا نزنم و کسی نمی‌تواند به من انتقاد و جریمه ام کند، چون قانون نیست و توصیه‌های بین المللی است.

رودنیل گفت: در دقیقه ۷۵ به علت تاخیر در شروع مجدد بازی باید داور به بیرانوند اخطار می‌داد، چون خیلی مکث کرد. متاسفانه تصویربرداری این بازی بسیار ضعیف بود. البته داور مسابقه خیلی از سوت‌ها را به نفع پرسپولیس زد و چند تا از اخطار‌ها را می‌توانست به هر ۲ تیم ندهد و اخطار‌های بی مورد کمتر باید می‌داد. در دقیقه ۹۴ بازیکن نساجی کاری نکرد که داور به او اخطار داد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا