ورزشی

پیروانی: مستحق برد برابر فولاد بودیم/ مشخص نبودن بازی دربی قشنگ نیست

۲۱:۲۳ – ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۲۷۵ ۲۱:۲۳ – ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۲۷۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF پیروانی: مستحق برد برابر فولاد بودیم/ مشخص نبودن بازی دربی قشنگ نیست پیروانی: مستحق برد برابر فولاد بودیم/ مشخص نبودن بازی دربی قشنگ نیست ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد تیمش برابر تیم فولاد خوزستان توضیحاتی را بیان کرد.

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد مقابل فولاد در هفته نوزدهم لیگ برترفوتبال اظهار کرد: روز جهانی زن را تبریک می‌گویم. آرزو می‌کنم بانوان کشومان روز به روز موفق‌تر و سالم‌تر باشند. از بانوانی هم که به استادیوم آمدند تشکر می‌کنم و به‌خاطر این‌که زیر باران بودند، عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم اتفاقی بیفتد که بهتر بازی را ببیند. برای هموطنان‌مان در سیستان و بلوچستان هم آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم نگاه ویژه‌تری به آن‌ها شود.

او ادامه داد: این پیروزی را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم. به کادر فنی و بازیکنان تیم هم تبریک می‌گویم که بازی خوب و تماشاگرپسندی ارائه دادند. فوتبال خوبی انجام دادیم و مستحق برد بودیم.

پیروانی در واکنش به بحث با داور چهارم در مورد تصویربردار گفت: ما دخل و تصرفی نداشتیم، اما داور چهارم جلوی تصویربردار بود. دورادور نگاه می‌کردیم که ببینیم چه می‌شود.

او در واکنش به مشکلات مالی پرسپولیس گفت: تلاش می‌کنند تا بحث مالی را هم حل کنند. امیدوارم این اتفاق بیفتد.

پیروانی در واکنش به این که هنوز تاریخ دربی به درستی تعیین نشده، بیان کرد: دوست داریم زودتر تاریخ دربی مشخص شود. این که هنوز نمی‌دانیم چهار، پنج روز دیگر بازی داریم یا نه قشنگ نیست. امیدوارم زودتر اعلام کنند. دربی هم مثل یک بازی دیگر است. مطمئنا آن تیم هم چنین شرایطی دارد و امیدوارم زودتر تصمیم‌گیری شود. اگر بازی است بگویند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا