ورزشی

پائز: باید از ناامیدی به عنوان یک قدرت استفاده کنیم

۰۶:۵۲ – ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۴۲۰۳۲ ۰۶:۵۲ – ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۴۲۰۳۲ ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF پائز: باید از ناامیدی به عنوان یک قدرت استفاده کنیم پائز: باید از ناامیدی به عنوان یک قدرت استفاده کنیم ورزشی توپ و تور نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در مسابقه با کوبا پیشرفت‌های زیادی در خیلی از فاکتور‌ها شاهد بودیم و حالا بیشتر شبیه به یک تیم هستیم.

موریس موتا پائز سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل کوبا گفت: بله این حقیقت است که تیم ایران در بازی سوم شکست خورد. در مسابقه با کوبا پیشرفت‌های زیادی در خیلی از فاکتور‌ها و کیفیت بازیکنان شاهد بودیم. حالا بیشتر شبیه به یک تیم هستیم.

وی با تاکید بر این‌که بازیکنان ایران پیشرفت کردند، تصریح کرد: باید این موضوع را در ذهنمان نگه داریم که ناامیدی همیشه بزرگ است، اما باید از این ناامیدی به عنوان قدرتی برای بهتر کار کردن و بهتر انجام دادن در دفعه بعد استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار آینده تیم ملی والیبال ایران مقابل آرژانتین گفت: آرژانتین از قبیل تیم‌هایی است که بسیار خطرناک است. چرا که بر پایه قدرت بازی نمی‌کنند بلکه تیم باهوشی هستند.

پائز ادامه داد: بازیکنان آرژانتین اشتباهات کمی دارند و سرویس خوبی می‌زنند و دفاع خوبی دارند. این چالش بزرگی برای ایران است به خاطر اینکه کاملا متفاوت از کوبا و ایتالیا هستند. حتی شاید برای ما بدترین گزینه ممکن باشد چرا که تیمی استوار هستند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت صفر روز دوشنبه هفتم خرداد در چهارمین و آخرین دیدار هفته نخست خود به مصاف آرژانتین می‌رود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی توپ و تور

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا