ورزشی

نیم میلیون امضا پای شکایت از فغانی

۱۶:۵۰ – ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۷۵۰۶ ۱۶:۵۰ – ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۷۵۰۶ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF نیم میلیون امضا پای شکایت از فغانی نیم میلیون امضا پای شکایت از فغانی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تعداد امضاکنندگان طومار تهیه شده توسط عراقی‌ها علیه علیرضا فغانی به بیش از ۵۶۶ هزار نفر رسیده است.

تعداد امضاکنندگان طومار تهیه شده توسط عراقی‌ها علیه علیرضا فغانی به بیش از ۵۶۶ هزار نفر رسیده است. در این طومار که قرار است در اختیار فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) قرار بگیرد، عراقی‌ها خواهان اخراج علیرضا فغانی از این نهاد‌ها شدند.

در بخشی از این طومار هواداران فوتبال عراق آمده است: از تصمیم علیرضا فغانی به عنوان داور بازی عراق و اردن برای اخراج ایمن حسین به خاطر شادی گلش شوکه شدیم. این در حالی بود که این داور در صحنه مشابهی در قبال بازیکنان اردن هیچ عکس‌العملی نشان نداد. ما معتقدیم این یک تصمیم مشکوک بود که سرنوشت تیم ملی عراق را در این بازی تغییر داد.

نقش داور تضمین بازی جوانمردانه و بی‌طرفی در هر بازی است. اخراج ایمن حسین تردید‌های جدی را در مورد توانمندی علیرضا فغانی برای رعایت این اصول ایجاد کرده است. چنین ناهماهنگی‌هایی می‌تواند تأثیرات گسترده‌ای روی حرفه بازیکنان و غرور ملی بگذارد.

در این طومار از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا خواسته شده بود که علیرضا فغانی را تا انجام تحقیقات کامل در مورد اقداماتش در جریان بازی عراق و اردن تعلیق کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا