ورزشی

منچستریونایتد ۲-۲ لیورپول/ کلوپ صدر جدول را در اولدترافورد واگذار کرد+ فیلم

۲۰:۴۳ – ۱۹ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۶۷۱۷ ۲۰:۴۳ – ۱۹ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۶۷۱۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF لیگ برتر انگلیس؛ منچستریونایتد ۲-۲ لیورپول/ کلوپ صدر جدول را در اولدترافورد واگذار کرد+ فیلم منچستریونایتد ۲-۲ لیورپول/ کلوپ صدر جدول را در اولدترافورد واگذار کرد+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم های منچستریونایتد و لیورپول به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

در حساس‌ترین دیدار هفته سی و دوم لیگ برتر انگلیس، تیم‌های منچستریونایتد و لیورپول در ورزشگتاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار لیورپول جدال هجومی را به نمایش گذاشت و در دقیقه ۲۳ با گل لوئیز دیاز از حریف پیش افتاد، اما در نیمه دوم منچستریونایتد کامبک زد و با گل‌های برونو فرناندز در دقیقه ۵۰ و ماینو در دقیقه ۶۷ از حریف پیش افتاد. کوبی مینو با اولین گل خود در اولدترافورد، به جوان‌ترین گلزن تاریخ منچستریونایتد در تقابل با لیورپول در لیگ برتر انگلیس تبدیل شد.

همچنین کوبی مینو اولین بازیکن ۱۸ ساله پس از سسک فابرگاس (با آرسنال در می ۲۰۰۵) است که موفق به زدن گل مقابل لیورپول در لیگ برتر انگلیس می‌شود. این نتیجه تا دقیقه ۸۴ پابرجا بود تا اینکه محمد صلاح از روی نقطه پنالتی بازی را دو بر دو کرد.

لیورپول با این تساوی ۷۱ امتیازی شد و با امتیاز مشابه با آرسنال، صدر جدول را به این تیم واگذار کرد. منچستریونایتد هم با ۴۹ امتیاز ششم است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا