ورزشی

قاسمپور: شانس برد پرسپولیس بیشتر از نفت آبادان است

۰۷:۴۳ – ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۱۳۷ ۰۷:۴۳ – ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۱۴۱۳۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF قاسمپور: شانس برد پرسپولیس بیشتر از نفت آبادان است قاسمپور: شانس برد پرسپولیس بیشتر از نفت آبادان است ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پیشکسوت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: به نظرم شانس برد پرسپولیس نسبت به صنعت نفت روی کاغذ بیشتر است.

ابراهیم قاسمپور پیشکسوت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره بازی این تیم برابر تیم پرسپولیس اظهار کرد: فوتبال ما فراز و نشیبش زیاد است و تیم‌های ما ثبات ندارند. تیم سپاهان با آن همه بازیکن نتایج خوبی در نیم فصل اول گرفت و همه شانس این تیم را برای قهرمانی زیاد می‌دانستند، اما در چند بازی بردی کسب نکرد و شانس قهرمانی را تا حدودی از دست داد.

او افزود: از آن طرف، تیم صنعت نفت آبادان توانست برابر تیم سپاهان پیروز شود، اما در دربی اهواز از تیم استقلال خوزستان باخت. اصلا فوتبال قابل پیش بینی نیست. با وجود اینکه بازی در آبادان است، اما شانس برد پرسپولیس به خاطر بضاعت فنی بازیکنانش و نفراتی که همیشه در اختیار سرمربی تیم هستند و همواره جزو تیم‌های مدعی قهرمانی نیز هست به مراتب روی کاغذ بیشتر از صنعت نفت است. البته در فوتبال همیشه اتفاقات غیر قابل پیش بینی رخ می‌دهد و هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

بخش جزئی مشکلات صنعت نفت به مربی برمی گردد

قاسمپور درباره اینکه عملکرد تیم صنعت نفت آبادان با هدایت فراز کمالوند را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: مشکل تیم صنعت نفت یک بخش جزئی اش به مربی برمی گردد و بخش عمده اش مسائل دیگر است. من نمی‌خواهم مشکلات را بازگو کنم. بعد از اینکه تیم صنعت نفت با هدایت ویسی فصل گذشته سقوط نکرد خیلی‌ها گفتند باید مجسمه ویسی را درست کنیم، اما بعد از آن دیدیم که با فحش و ناسزا از ویسی بدرقه شد. شما نمی‌توانید بگویید که کمالوند از ویسی قوی‌تر است. مربیانی بودند که از ویسی و کمالوند قدرتمند‌تر بودند.

مربی و بازیکن مکمل یکدیگر هستند

او ادامه داد: در آمار فوتبال می‌گویند که مربی ۲۵ درصد، بازیکن ۴۰ الی ۴۵ درصد، مدیریت، تماشاگر و رسانه هم تاثیرگذاری دارند. اینکه نفت آبادان مشکلات عدیده‌ای دارد و باید بنشینند برای آن مشکلات فکری کنند. بهترین مربی دنیا هم بیاورید، اما ابزار و بازیکن خوب نداشته باشید نتیجه نمی‌گیرید. اگر هم بهترین بازیکنان هم بیاورید و مربی ناتوان بالای سرشان باشد هم باز هم نتیجه نخواهید گرفت. مربی و بازیکن مکمل یکدیگر هستند و هر ۲ باید خوب باشند تا یک تیم نتیجه بگیرد.

کار صنعت نفت آبادان برای ماندن در لیگ برتر سخت است

پیشکسوت صنعت نفت آبادان درباره اینکه این تیم می‌تواند در لیگ برتر فوتبال بماند، گفت: البته ممکن است که ۴، ۵ بازی اش را پیروز شود و ۲ بازی خود هم ببازد. البته آمار و ارقام فصلش را جلوی خود می‌گذاریم و نگاه می‌کنیم کار خیلی سخت است.

کسی نتیجه را پیش بینی کند فوتبال بلد نیست

قاسمپور درباره اینکه نتیجه بازی پرسپولیس و صنعت نفت را چطور پیش بینی می‌کند، بیان کرد: اگر کسی بخواهد نتیجه را بگوید، به نظرم فوتبال بلد نیست. کسی فکر می‌کرد تیم صنعت نفت بتواند تیم سپاهان را در آبادان ببرد، اما پیروز شد. شما فکر می‌کردید تیم ذوب آهن ۴ گل به تراکتور بزند، اما این اتفاق رخ داد؛ بنابراین پیش بینی فوتبال غیر قابل تصور است.

بازی های لیگ برتر زیاد جذاب و جالب نیست

او درباره اینکه مسابقات لیگ را چطور ارزیابی می‌کند، اظهار کرد: مثل سال‌های گذشته بود و فرقی نکرده است. کماکان مشکلاتش هست و بازی‌ها زیاد جذاب و جالب نیست و پدیده‌های زیادی در فوتبالمان نمی‌بینیم و داوری‌ها صدای همه را در آورده است. بازی صنعت نفت و سپاهان را دیدم و داور سوت‌های اشتباهی برای هر ۲ تیم زد و در نتیجه بازی تاثیرگذار بود. به هر حال زیاد رغبت نمی‌کنیم تا بازی‌ها را نگاه کنیم.

استقلال و پرسپولیس شانس بیشتری برای قهرمانی دارند

کارشناس فوتبال درباره اینکه کدام تیم‌ها شانس قهرمانی دارند، گفت: به نظرم تیم‌های تراکتور و سپاهان از کورس قهرمانی کنار رفتند و تیم‌های استقلال و پرسپولیس شانس قهرمانی شان به مراتب بیشتر از تیم‌های دیگر است.

امیدوارم تیم صنعت نفت آبادان سقوط نکند

قاسمپور درباره اینکه به نظرش چه تیم‌هایی به لیگ دسته یک سقوط کنند، گفت: به نظرم شانس تیم صنعت نفت آبادان و چند تیم پایین جدول برای سقوط به لیگ دسته یک بیشتر است. البته من امیدوارم تیم نفت سقوط نکند.

بازیکن خوب به سختی به آبادان می رود

او درباره اینکه تیم‌های اهوازی امسال نتایج خوبی نگرفتند و در پایین جدول حضور دارند، بیان کرد: تیم فولاد همیشه در خوزستان به خاطر بضاعتی که دارد دستش برای آوردن بازیکن خارجی و بازیکن خوب داخلی باز است. همچنین بازیکنان شهر‌های دیگر تمایل بیشتری دارند تا به فولاد بیایند و پول هم خوب می‌دهند و انتظارات بیشتری از فولاد می‌رفت که نتایج خوبی بگیرد. به نظرم این تیم اهوازی مشکل مدیریتی دارد، چون تصمیماتی که گرفته شد خوب نبود. تیم نفت آبادان در بخش مالی، مدیریتی و بازیکن مشکل دارد. تیم استقلال خوزستان هم دستش زیاد باز نیست که بازیکن جذب کند. البته تیم نفت آبادان و استقلال خوزستان را بخواهید مقایسه کنید این تیم‌ها در رده تیم‌های هوادار، نساجی، ملوان و آلومیینوم هستند. مشکل نفت آبادان این است که حتی پول هم داشته باشد، بازیکن به سختی به آنجا می‌رود و بازیکنانی به آبادان می‌روند که از همه جا مانده و رونده شدند و جای دیگری ندارند، اما همین بازیکنان درجه دوم و سوم هم پول زیادی می‌خواهند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا