ورزشی

صعود پرویزی و امیری به فینال/ ریگی و طهماسبی با یک برد برنز گرفتند

۰۸:۵۲ – ۰۹ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۹۶۹۶ ۰۸:۵۲ – ۰۹ فروردين ۱۴۰۳ ۸۶۹۹۶۹۶ ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF تورنمنت بوکس جاده ابریشم؛ صعود پرویزی و امیری به فینال/ ریگی و طهماسبی با یک برد برنز گرفتند صعود پرویزی و امیری به فینال/ ریگی و طهماسبی با یک برد برنز گرفتند ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

دو بوکسور کشورمان با غلبه بر حریفان خود به فینال تورنمنت جاده ابریشم راه یافتند.

در ادامه رقابت‌های تورنمنت جاده ابریشم به میزبانی باکو چهار نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم، مهدی پرویزی که پیش از این حریفی از قزاقستان را مغلوب کرده بود با "بوتلایف" از روسیه روبه‌رو شد و به برتری رسید تا فینالیست شود. پرویزی عصر فردا برای کسب نشان طلا با "اصیل‌بیک جلیل‌اوف" ازبکستانی دیدار می‌کند.

در وزن ۵۴ کیلوگرم، مصطفی ریگی که برابر نماینده پاکستان به برتری رسیده بود با "خوجانزار" از ازبکستان مبارزه کرد و نتوانست به برتری دست یابد و با یک پیروزی و کسب مدال برنز به کارش پایان داد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم، مهدی امیری که مشتزن قرقیزستانی را شکست داده بود با "ایلگار سالاکوف" از جمهوری آذربایجان بالای رینگ رفت و به برتری رسید. امیری عصر فردا در فینال با "الکساندر زیریانوف" از روسیه پیکار می‌کند.

در وزن ۷۱ کیلوگرم، کسری طهماسبی که بوکسوری از لهستان را از پیش‌رو برداشته بود با "دارخان دوسیبای" از قزاقستان نبارره کرد و با قبول شکست به مدال برنز بسنده کرد.

باقر فرجی و روزبه صفری دیگر بوکسور‌های ایران در تورنمنت جاده ابریشم بودند که از دور مسابقات کنار رفتند.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا