ورزشی

شماره پیراهن ماشاریپوف در استقلال مشخص شد

۱۶:۵۹ – ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۸۲۵۵ ۱۶:۵۹ – ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۸۲۵۵ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF شماره پیراهن ماشاریپوف در استقلال مشخص شد شماره پیراهن ماشاریپوف در استقلال مشخص شد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بازیکن خارجی تیم فوتبال استقلال تهران شماره پیراهن خود در این تیم را انتخاب کرد.

بعد از پیوستن جلال‌الدین ماشاریپوف به استقلال و اضافه شدن این چهره به تمرینات این تیم، این بازیکن حالا کم‌کم آماده همراهی آبی‌ها شده و با صادر شدن کارت بازی، این بازیکن در‌صورت صلاحدید کادرفنی، آمادگی همراهی استقلال را خواهد داشت. نکته قابل توجه اینکه شنیده می‌شود این بازیکن علاقه فراوانی به پیراهن شماره ۷ داشته و جالب اینکه تا قبل از پیوستن رونالدو به النصر نیز با همین شماره، برای تیم عربستانی بازی می‌کرد.

این در شرایطی است که در زمان پیوستن فوق‌ستاره پرتغالی به النصر، در آن زمان شایعاتی مطرح شده بود که ماشاریپوف برای دادن شماره ۷ خود به رونالدو مقاومت کرده و از انجام این کار امتناع ورزیده است که درنهایت این بازیکن ازبکستانی با شماره پیراهن ۷۷ در تمرینات النصر حاضر شد. گفتنی است با اختصاص پیراهن شماره ۷ استقلال به محمدی، ماشاریپوف در این تیم نیز پیراهن شماره ۷۷ را انتخاب کرده است.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا