ورزشی

شادی گل بلینگام دردسر ساز شد

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال شادی گل بلینگام دردسر ساز شد نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ۱۶:۰۳ – ۱۵ تير ۱۴۰۳ ۸۷۷۱۱۸۱ ۱۶:۰۳ – ۱۵ تير ۱۴۰۳ ۸۷۷۱۱۸۱ شادی گل بلینگام دردسر ساز شد نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال شادی گل بلینگام دردسر ساز شد شادی گل بلینگام دردسر ساز شد نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

جود بلینگام، ستاره تیم ملی انگلیس و رئال مادرید، به دلیل حرکات جنجالی خود در جریان پیروزی ۲ – ۱ انگلیس مقابل اسلواکی در یورو ۲۰۲۴ یک جلسه محروم شد.

کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) جود بلینگام ستاره تیم ملی فوتبال انگلیس را به خاطر شادی گلش در بازی مقابل اسلواکی با یک جلسه محرومیت مجازات و او را به پرداخت ۳۰ هزار یورو محکوم کرد. این محرومیت او تعلیقی و به مدت یک سال است و در صورت تکرار در این بازه زمانی، اعمال خواهد شد؛ بنابراین ستاره رئال مادرید می‌تواند در دیدار فردا شب انگلیس مقابل سوئیس در یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴، تیم ملی کشورش را همراهی کند.

بلینگام پس از گلزنی به اسلواکی به سمت تماشاگران رفت و ژست ناشایستگی گرفت، اما او پس از بازی توضیح داد که این حرکات به عنوان یک شوخی داخلی با دوستانش بوده است، با این حال این توضیح مانع از دخالت یوفا نشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا