ورزشی

دیدار نوروزی وزیر ورزش با کهن‌پیشکسوت ورزش ایران

۱۲:۲۶ – ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۱۷۲۶ ۱۲:۲۶ – ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ ۸۷۰۱۷۲۶ ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF دیدار نوروزی وزیر ورزش با کهن‌پیشکسوت ورزش ایران دیدار نوروزی وزیر ورزش با کهن‌پیشکسوت ورزش ایران ورزشی سایر حوزه ها نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

وزیر ورزش با استاد حسن لطیفی از کهن‌پیشکسوتان رشته ژیمناستیک دیدار کرد.

به نقل از وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی صبح امروز با سفر به شهرستان دماوند و حضور در منزل استاد حسن لطیفی، با این پیشکسوت ژیمناستیک کشور دیدار و ضمن عیادت از او، برای این قهرمان سابق ورزش آرزوی سلامتی کرد.

در این دیدار، وزیر ورزش ضمن بر شمردن خدمات استاد لطیفی در ژیمناستیک و تربیت قهرمانان این رشته در سال‌های گذشته، از او به عنوان یکی از چهره‌های تاثیرگذار ورزش نام برد که در طول سال‌ها فعالیت در رشته ژیمناستیک، منشأ خدمات فراوان بوده است.

لطیفی نیز با قدردانی از هاشمی برای ایجاد آرامش در رشته ژیمناستیک پس از سه سال در این رشته، گفت که با برگزاری انتخابات در اردیبهشت‌ماه، تداوم آرامش قابل انتظار است.

مرور خاطرات استاد لطیفی در طول سال‌ها حضور و فعالیت در رشته ژیمناستیک و همچنین داوری او در مسابقات ژیمناستیک بازی‌های آسیایی ١٩٧۴ تهران و همچنین توضیحات این کهن پیشکسوت از علاقه‌اش به آموزش ژیمناستیک‌کاران از بخش‌های جذاب این دیدار صمیمانه در دوازدهمین روز نوروز بود.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی سایر حوزه ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا