ورزشی

درخواست ریگی از رئیس‌جمهور برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان

۲۱:۴۶ – ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۲۹۰ ۲۱:۴۶ – ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۸۶۲۹۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF درخواست ریگی از رئیس‌جمهور برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان درخواست ریگی از رئیس‌جمهور برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس از رئیس‌جمهور خواست که به مردم سیستان و بلوچستان که گرفتار حادثه سیل شده‌اند، کمک کند.

مسعود ریگی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد مقابل فولاد در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: فکر می‌کنم کسانی که به ورزشگاه آمدند و کسانی که در خانه این مسابقه را دیدند، لذت بردند. یکی از بهترین بازی‌های فصل‌مان بود، اما دلیل اصلی این‌که اینجا ایستاده‌ام و صحبت می‌کنم به خاطر مردم سیستان و بلوچستان است که در شرایط سختی هستند.

او ادامه داد: باز هم هشدار بارندگی داده‌اند. از تمام مسئولان کشور، از آقای رئیسی و نماینده‌های مجلس خواهش می‌کنم که پیگیر باشند. مردم سیستان و بلوچستان در شرایط عادی هم از خیلی چیز‌ها محروم هستند. اکنون هم که این اتفاق برایشان افتاده است.

ریگی ادامه داد: مردم سیستان و بلوچستان آدم‌های باشرف و با مرامی هستند. اگر به یک سیستانی خوبی کنید تا دنیا دنیا است، دنبال‌تان می‌آید که آن خوبی را جبران کند. خواهش می‌کنم به فکر این مردم باشید.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا