ورزشی

داورزنی نایب رئیس منطقه مرکزی کنفدراسیون والیبال آسیا شد

۱۸:۲۴ – ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۰۶۰۴ ۱۸:۲۴ – ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۰۶۰۴ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF داورزنی نایب رئیس منطقه مرکزی کنفدراسیون والیبال آسیا شد داورزنی نایب رئیس منطقه مرکزی کنفدراسیون والیبال آسیا شد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

رئیس سابق فدراسیون والیبال ایران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی، مجددا به عنوان نایب رئیس منطقه آسیای مرکزی (کاوا) انتخاب شد.

به نقل از سایت فدراسیون والیبال، اجلاس سالیانه و انتخاباتی زون آسیای مرکزی کنفدراسیون والیبال آسیا به منظور بررسی عملکرد سال ۲۰۲۳ و تنظیم و تصویب برنامه‌های ۲۰۲۴ با حضور تمامی اعضا روز‌های ۱۲ و ۱۳ بهمن برگزار شد.

وحید مرادی، سرپرست فدراسیون والیبال ایران و محمدرضا داورزنی عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی نیز در این نشست که در بانکوک برگزار شد، شرکت کردند.

یکی از موضوعات این نشست، انتخاب رئیس و نایب رئیس منطقه آسیای مرکزی بود که بر این اساس محمدرضا داورزنی با ۱۲ رای، مجددا به عنوان نایب رئیس کاوا انتخاب شد و محمد لطیف نیز همچنان به عنوان رئیس منطقه آسیای مرکزی فعالیت خواهد کرد.

رقیب داورزنی در این پست یرمک از قزاقستان بود که تنها یک رای آورد. اعضای کمیته‌های مختلف در روز‌های آینده معرفی خواهند شد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا