ورزشی

حسن زاده: ارکان قضایی فدراسیون طبق قوانین FIFA و AFC از هرگونه اظهارنظر منع شده‌اند

۱۲:۵۸ – ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۵۶۱۸۰ ۱۲:۵۸ – ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ۸۷۵۶۱۸۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF حسن زاده: ارکان قضایی فدراسیون طبق قوانین FIFA و AFC از هرگونه اظهارنظر منع شده‌اند حسن زاده: ارکان قضایی فدراسیون طبق قوانین FIFA و AFC از هرگونه اظهارنظر منع شده‌اند ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در رابطه یا مسائل مختلف توضیحاتی ارائه کرد.

ابوالفضل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی عنوان کرد: حفظ حرمت و آبروی افراد مورد تاکید همیشگی ما بوده است.از طرف دیگر با عنایت به اصل برائت و اینکه تنها رکن قانونی رسیدگی به جرایم اشخاص حقیقی و حقوقی مرجع قضایی صالحه است، با توجه به صحبت های مطرح شده از سوی رضا جاودانی در مصاحبه با یک رسانه، این اظهارات صرفا دیدگاه شخصی وی بوده و هیچ گونه ارتباطی با جایگاه تشکیلاتی نامبرده نداشته، ندارد و نخواهد داشت.

وی افزود: ارکان قضایی فدراسیون طبق قوانین و آیین نامه های فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا برای هرگونه مصاحبه، گفتگو و …. ممنوعیت دارند. اگر هم اطلاعاتی وجود دارد، می بایست در اختیار مراجع قضایی قرار گیرد و در این باره فدراسیون فوتبال هم کمافی السابق همکاری های کامل و تنگاتنگی با مراجع ذیربط خواهد داشت.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا