ورزشی

جوكوويچ بهترین ورزشکار جهان شد

۲۳:۵۳ – ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۱۷۷۷۳ ۲۳:۵۳ – ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ۸۷۱۷۷۷۳ ورزشی دنیای ورزش نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF جوكوويچ بهترین ورزشکار جهان شد جوكوويچ بهترین ورزشکار جهان شد ورزشی دنیای ورزش نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

نواک جوکوویچ به عنوان بهترین ورزشکار جهان در سال ۲۰۲۴ انتخاب شد.

نواک جوکوویچ تنیسور صربستانی به عنوان بهترین ورزشکار جهان در ۲۰۲۴ انتخاب شد. او براى پنجمين بار است که این جایزه را دریافت می کند و به ركورد راجر فدرر تنیسور سوئیسی رسيد.

آیتانا بونماتی ستاره فوتبال اسپانیا نیز در بخش زنان این جایزه را تصاحب کرد.

جود بلینگام ستاره انگلیسی رئال مادرید هم جایزه استعداد برتر را گرفت.

جوکوویچ بعد از دریافت جایزه خود از دست تام بریدی اسطوره فوتبال آمریکایی گفت: به سال ۲۰۱۲ فکر می‌کنم که برای اولین بار به عنوان یک جوان ۲۴ ساله موفق به کسب این جایزه شدم. برای من مایه افتخار است که بعد از ۱۲ سال بار دیگر اینجا ایستاده‌ام و به سالی فکر می‌کنم که برای من و هوادارانم هیجان و موفقیت زیادی به همراه داشت.

او افزود: ورزش یک زبان جهانی است که ما را متحد می‌سازد. امشب تنیس‌بازان فوق‌العاده‌ای در اینجا حضور دارند؛ رافائل (نادال)، کارلوس (آلکاراس)، گاربینیه (موگوروسا)، مارتینا (ناوراتیلوا) افرادی که تاریخ این ورزش را ساخته‌اند. بله تنیس یک ورزش انفرادی است، اما فکر می‌کنم همه بر سر این توافق داریم که هر یک از ما موفقیت‌های خود را مدیون خانواده و تیم خود هستیم.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی دنیای ورزش

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا