ورزشی

توقف کره در دقیقه ۱۰۵ و تقابل با عربستان به جای ژاپن/ بحرین با پیروزی مقابل اردن صدرنشین شد + فیلم

۱۷:۱۷ – ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۳۶۰۹ ۱۷:۱۷ – ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۳۶۰۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF جام ملت‌های آسیا؛ توقف کره در دقیقه ۱۰۵ و تقابل با عربستان به جای ژاپن/ بحرین با پیروزی مقابل اردن صدرنشین شد + فیلم توقف کره در دقیقه ۱۰۵ و تقابل با عربستان به جای ژاپن/ بحرین با پیروزی مقابل اردن صدرنشین شد + فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم‌های ملی کره جنوبی، بحرین و اردن از گروه E راهی دور بعد جام ملت‌های آسیا شدند.

تیم‌های ملی کره جنوبی و مالزی در آخرین دیدارشان در دور گروهی جام ملت‌های آسیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

در این بازی، وو یئونگ ابتدا کره را در نیمه اول پیش انداخت، اما مالزی در شروع نیمه دوم، دو گل توسط فیصل عبدالحلیم (۵۱) و عارف آیمان (۶۱) به ثمر رساند و از حریف پیش افتاد، اما در ادامه باز هم کره دو گل دیگر توسط لی کانگ (۸۳) و سون هیونگ مین (۴+۹۰) به ثمر رساند اما در پانزدهمین دقیقه از وقت‌های تلف شده بازی، کزه باز هم گل خورد.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

در بازی همزمان بحرین با یک گل اردن را شکست داد.

در پایان دیدار‌های این گروه، کره جنوبی که در دقایق مختلف این مسابقه، رتبه‌های اول، دوم و سوم را در دقایقی تجربه کرد، در نهایت با گلی که در ثانیه های پایانی دریافت کرد، در گروهش دوم شد و در یک هشتم به مصاف عربستان خواهد رفت. بحرین هم که صدرنشین شد، در مرحله بعد مقابل ژاپن قرار می‌گیرد و اردن هم با چهار امتیاز به عنوان یکی از بهترین تیم‌های سوم راهی دور بعد شد. مالزی هم با یک امتیازی که از این بازی گرفت، بدون امتیاز از جام خداحافظی نکرد.

جدول گروه E

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا