ورزشی

بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی

۱۸:۰۷ – ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۴۸۷۹ ۱۸:۰۷ – ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۵۴۸۷۹ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

باشگاه پرسپولیس در تشریح روند انتخاب اوسمار لوس ویه‌را به عنوان سرمربی تیم اطلاعیه‌ای را منتشر کرد.

باشگاه پرسپولیس در خصوص روند انتخاب سرمربی و جانشین یحیی گل محمدی اطلاعیه‌ای منتشر کرد که به شرح زیر است:

«اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل پرسپولیس در تمام این مدت شاهد و شنونده نظرات و دیدگاه‌های هواداران، اعضای تیم و کارشناسان بودند و تصمیم گرفتند با توجه به جمیع شرایط، بهترین انتخاب را داشته باشند.

در ابتدا تلاش برای بازگرداندن آقای گل‌محمدی به جایی نرسید و چاره‌ای جز انتخاب سرمربی جدید به عنوان جانشین نداشتیم.

از همان ابتدا درخواست هواداران کسی نبود جز برانکو. از این رو تلاش زیادی برای بازگرداندن آقای ایوانکوویچ صورت گرفت و تا همین امروز نیز ادامه داشت.

باشگاه پرسپولیس سه بار به شکل رسمی با ایشان مذاکره کرد. حتی وقتی در آخرین مصاحبه ایشان، حس کرد روزنه امیدی برای هواداران ایجاد شده است، یک بار دیگر برای مذاکره رسمی اقدام کرد، اما پاسخ آقای برانکو همچنان منفی بود. همچنین بارها از سوی ایشان مورد تاکید قرار گرفت که مسئله اصلی برای عدم حضور در فوتبال ایران، مسائل و دغدغه‌های شخصی و خانوادگی است.

ناگفته پیدا است که در این مدت مذاکرات متعددی با مربیان مختلف انجام شد. برخی از آن‌ها که رزومه قابل قبولی داشتند به خاطر مشکلاتی، پیشنهاد باشگاه را نپذیرفتند. برخی دیگر نیز که با باشگاه به توافق رسیدند مورد توجه هواداران نبودند و هجمه‌های زیادی علیه ایشان صورت گرفت و طبعا شروع به کار ایشان را با توجه به ایجاد ذهنیت برای هواداران دچار چالش می‌کرد.

این در حالی بود که در تمام مدت با توجه به زمان موجود تا شروع نیم فصل دوم، تجارب کاری اوسمار لوس ویه‌را و آشنایی او با شرایط تیم و بازیکنان و چم و خم رقابت‌ها و حریفان، وی یکی از گزینه‌هایی بود که مد نظر قرار داشت.

بر همین اساس و در نهایت هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با توجه به جمیع جهات از جمله کارنامه درخشان اوسمار که طی یک سال و نیم اخیر در پرسپولیس رقم زده است، برای از دست نرفتن زمان تصمیم گرفت اوسمار را به عنوان سرمربی انتخاب کند.

امید می‌رود با حمایت همه جانبه هواداران از این مربی که طی یک سال و نیم اخیر به تمام شرایط فنی و روحی حاکم بر پرسپولیس آگاهی پیدا کرد، ارتباط بسیار خوبی نیز با بازیکنان برقرار کرده و‌ در کسب دو قهرمانی و سه جام فصل گذشته نقش داشته است، نتایج مطابق خواسته میلیون‌ها هوادار باشگاه بزرگ پرسپولیس رقم بخورد.»

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا