ورزشی

برگزاری مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ووشو/ «حمیده صادقی» جانشین «زهرا ناطقی» شد

۱۳:۴۷ – ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۸۹۲۸ ۱۳:۴۷ – ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۸۹۲۸ ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF برگزاری مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ووشو/ «حمیده صادقی» جانشین «زهرا ناطقی» شد برگزاری مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ووشو/ «حمیده صادقی» جانشین «زهرا ناطقی» شد ورزشی کشتی و رزمی نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

با رای اعضای مجمع فدراسیون ووشو، زهرا ناطقی نایب رئیس دوم فدراسیون ووشو از سمت خود برکنار شد.

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ووشو صبح امروز (چهارشنبه ۲۵ بهمن) در سالن استاد فارسی واقع در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این مجمع سید محمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو، احمد نامنی سرپرست دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها در وزارت ورزش و مهدی علی‌نژاد نماینده فدراسیون بین‌المللی ووشو به همراه سایر اعضا حضور داشتند.

امیر صدیقی رئیس فدراسیون در ابتدای این مجمع ضمن خیر مقدم به همه حاضران، گزارشی از عملکرد ووشو را ارائه کرد و در این باره اظهار داشت: عملکرد ووشو در بازی‌های آسیایی هانگژو درخشان و فوق‌العاده بود و این عملکرد سهم زیادی در جایگاه کاروان ایران در این بازی‌ها داشت.

او در ادامه پیرامون برنامه‌های پیش‌روی فدراسیون در سال ۱۴۰۳ صحبت کرد و گفت: سال شلوغی داریم و امیدوارم روند مدال‌آوری‌ها و نتایج مثل همیشه خوب و درخشان پیش برود. ما سال سختی را سپری کردیم و امیدوارم روز‌های خوبی را در ۱۴۰۳ در پیش داشته باشیم.

در ادامه این مجمع گزارش حسابرس مالی توسط حسابرس مستقل و حسابرس وزارت ورزش قرائت شد و مورد تایید اعضا قرار گرفت.

رأی‌گیری در خصوص ادامه فعالیت زهرا ناطقی نایب رئیس دوم فدراسیون (امور بانوان)، بخش دیگری از مجمع امروز بود و اعضا با ۴۰ رأی موافق، ۳ رأی مخالف و ۳ رأی سفید، رأی قاطع به برکناری ناطقی از این سمت دادند. همچنین از سوی رئیس فدراسیون ووشو، حمیده صادقی به عنوان سرپرست نایب رئیسی فدراسیون ووشو معرفی شد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی کشتی و رزمی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا