ورزشی

براتی عضو کارگروه ویژه اصلاحات AFC شد

۱۵:۰۱ – ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۸۱۸۰ ۱۵:۰۱ – ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۸۶۶۸۱۸۰ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF براتی عضو کارگروه ویژه اصلاحات AFC شد براتی عضو کارگروه ویژه اصلاحات AFC شد ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

اعضای کارگروه ویژه اصلاحات AFC برای دوره ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۷ منصوب شدند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با انتصاب رئیس، معاون و اعضای کارگروه ویژه اصلاحات AFC برای دوره ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۷، بر تعهد خود برای حفظ بالاترین استاندارد‌های حکمرانی مطلوب بیشتر تاکید کرد.

نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هاشم حیدر به عنوان رئیس کارگروه ویژه اصلاحات کنفدراسیون فوتبال آسیا و رئیس فدراسیون‌های عضو ASEAN به عنوان معاون این کارگروه منصوب شدند.

کوزو تاشیما و کانیا کیومانی از اعضای شورای فیفا و همچنین دکتر احمدرضا براتی، حقوقدان ورزشی و داور دادگاه عالی ورزش CAS از جمهوری اسلامی ایران، ترکیب این کارگروه را تکمیل می‌کنند.

هیات رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا در سومین نشست خود که در تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۲ در جده عربستان برگزار شد، پیشنهاد تشکیل کارگروه ویژه اصلاحات AFC را تصویب کرد.

سپس شیخ سلمان به اقدامات موثر این کنفدراسیون برای انطباق با بالاترین استاندارد‌های اخلاقی و مدرن‌سازی ساختار‌های مدیریتی آن در سال‌های اخیر اشاره کرد و در عین حال بر اهمیت حفظ کنفدراسیون فوتبال آسیا در خط مقدم اجرای بهترین شیوه‌های حکمرانی در سال‌های آینده تأکید کرد.

این کارگروه، از تطابق مستمر اساسنامه، مقررات و آیین نامه‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا با تغییرات پیش‌بینی‌شده فیفا اطمینان حاصل می‌کند و در عین حال بررسی‌های لازم را در مورد اصلاحات بیشتر جهت انطباق وضعیت کنفدراسیون با شرایط و تحولات جاری انجام خواهد داد.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا