ورزشی

بایرن مونیخ ۲ – ۱ لایپزیش/ بازگشت به روند پیروزی با دبل هری کین+ فیلم

۲۳:۱۵ – ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۶۴۶۷ ۲۳:۱۵ – ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ ۸۶۷۶۴۶۷ ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF بوندس لیگای آلمان؛ بایرن مونیخ ۲ – ۱ لایپزیش/ بازگشت به روند پیروزی با دبل هری کین+ فیلم بایرن مونیخ ۲ - ۱ لایپزیش/ بازگشت به روند پیروزی با دبل هری کین+ فیلم ورزشی فوتبال و فوتسال نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

تیم بایرن مونیخ موفق شد با نتیجه دو بر یک لایپزیش را شکست دهد.

تیم بایرن مونیخ در هفته بیست و سوم بوندس لیگای آلمان در ورزشگاه آلیانز آرنای شهر مونیخ میزبان لایپزیش بود که با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.

بایرن با گل دقیقه ۵۶ هری کین از حریف پیش افتاد، اما سسکو در دقیقه ۷۰ بازی را به تساوی کشاند. بایرن در صورتی که دو امتیاز این بازی را از دست داد می‌داد، اختلافش با لورکوزن صدرنشین به ۱۰ امتیاز افزایش می‌یافت، اما در دقیقه ۹۱ هری کین باز هم ناجی باوارایی‌ها شد و گل برتری این تیم را زد. بایرن پس از سه شکست متوالی موفق شد پیروز شود.

شاگردان توخل با این پیروزی ۵۳ امتیازی شدند و با هشت امتیاز کمتر از لورکوزن در رتبه دوم قرار دارند. لایپزیش هم با ۴۰ امتیاز پنجم است.

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا