سیاسی

ایران در نمایشگاه هوانوردی غیرنظامی روسیه حضور یافت

ایران در نمایشگاه هوانوردی غیرنظامی روسیه حضور یافت

نمایشگاه بین‌المللی زیرساخت‌های هوانوردی غیرنظامی روسیه با حضور شرکت‌های فعال این صنعت از روسیه، جمهوری اسلامی ایران، چین و بلاروس آغاز به‎‌کار کرد.

ایران در نمایشگاه هوانوردی غیرنظامی روسیه حضور یافت

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، نمایشگاه بین‌المللی زیرساخت‌های هوانوردی غیرنظامی روسیه سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ با حضور شرکت‌های فعال این صنعت از روسیه، جمهوری اسلامی ایران، چین و بلاروس آغاز به کار کرد.

سازمان صنایع هوایی جمهوری اسلامی ایران با دو شرکت «هواپیماسازی ایران» (هسا) و شرکت «صنایع هواپیمایی ایران» (صها) در این نمایشگاه شرکت کرده است.

غرفه ایران در کنار غرفه‌های حدود ۱۱۰ شرکت دیگر که از ۱۳ منطقه روسیه و نیز کشورهای چین و بلاروس در این نمایشگاه شرکت‌کرده‌اند، به ارائه دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در زمینه تجهیزات و فناوری‌های نوسازی و توسعه زیرساخت‌های فرودگاه‌ها پرداخته‌ است.

در این نمایشگاه، طیف وسیعی از جدیدترین فناوری‌ها، تجهیزات و فناوری‌ها در بخش فرودگاهی از جمله در زمینه‌های روشنایی فنی، پهپاد، قاب‌های ایمنی و سازه‌های پیش‌ساخته، تشخیص بیومتریک، نوارهای حمل بار و وسایل نقلیه چرخدار در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

پایان پیام/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا