ورزشی

اسبقیان: مشکلی با حضور گاریدو در ایران نداریم

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال اسبقیان: مشکلی با حضور گاریدو در ایران نداریم نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ۱۳:۴۶ – ۱۳ تير ۱۴۰۳ ۸۷۶۹۶۵۱ ۱۳:۴۶ – ۱۳ تير ۱۴۰۳ ۸۷۶۹۶۵۱ اسبقیان: مشکلی با حضور گاریدو در ایران نداریم نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال اسبقیان: مشکلی با حضور گاریدو در ایران نداریم اسبقیان: مشکلی با حضور گاریدو در ایران نداریم نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

معاون قهرمانی و فرهنگی وزارت ورزش و جوانان گفت: در کل با حضور گاریدو در پرسپولیس مشکلی نداریم.

شروین اسبقیان معاون قهرمانی و فرهنگی وزارت ورزش و جوانان پس از مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو در مورد شائبه برانگیز بودن غیبت برخی نامزد‌ها و اینکه ظاهرا ۳ کاندید غایب قصد شکایت به دیوان عالی کشور به دلیل شیوه برگزاری انتخابات را دارند، گفت: هر عزیزی می‌تواند نقطه نظراتی داشته باشد و به مراجع ذی‌صلاح شکایت کند، اما آنچه به عنوان مسئول برگزاری مجامع و معاون قهرمانی وزارت ورزش باید بگویم این است که هیچ ابهامی در برگزاری انتخابات نیست و تمام مسائل قانونی انجام شده است. صدیقی هم از امروز به عنوان رئیس قانونی فدراسیون ووشو رسمیت دارد. قطعا امروز هم در صورت فرصت داشتن وزیر، حکم او صادر شود.
معاون قهرمانی وزارت ورزش درخصوص طولانی شدن بلاتکلیفی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، توضیح داد: از شنبه ثبت نام نامزد‌های این فدراسیون شروع می‌شود.
اسبقیان درمورد اینکه به عنوان مسئول شورای برون مرزی وزارت ورزش درخصوص آخرین وضعیت مجوز خوان گاریدو عنوان کرد: با کلیات انتخاب گاریدو موافقت حاصل شده و فقط برخی مسائل اداری وجود دارد که انجام می‌شود.
وی درمورد صدور مجوز اردوی هلند تیم پرسپولیس، گفت: در این مورد باید با ما مکاتبات کنند.
معاون وزارت ورزش درپاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال مکاتبه‌ای با این وزارتخانه درمورد اردوی مذکور نداشته است، گفت: تا امروز ندیده‌ام مگر اینکه به دوستان ما در دفتر مشترک فدراسیون‌ها نامه رسیده باشد که باید آن را ببینیم. قطعا اگر پرسپولیس مکاتبه‌ای انجام داده باشند فدراسیون هم به ما منعکس می‌کند و پس از بررسی آن را انجام می‌دهیم.
اسبقیان درپاسخ به اینکه آیا وزارت ورزش مخالفتی با اردوی خارجی تیم‌ها ندارد، زیرا معمولا اردوی خارجی سرخابی‌ها در سال‌های اخیر منتفی شده است، توضیح داد: وزارت ورزش سفر را بررسی کارشناسی می‌کند و مشکل خاصی با حضور تیم‌ها در اردوهای خارجی نداریم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا