ورزشی

آخرین وضعیت مذاکره پرسپولیس با ۴ بازیکن

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال آخرین وضعیت مذاکره پرسپولیس با ۴ بازیکن نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF ۱۶:۵۹ – ۱۵ تير ۱۴۰۳ ۸۷۷۱۲۲۲ ۱۶:۵۹ – ۱۵ تير ۱۴۰۳ ۸۷۷۱۲۲۲ آخرین وضعیت مذاکره پرسپولیس با ۴ بازیکن نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال آخرین وضعیت مذاکره پرسپولیس با ۴ بازیکن آخرین وضعیت مذاکره پرسپولیس با ۴ بازیکن نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

پرسپولیس هفته آینده از خرید‌های جدید رونمایی می‌کند.

علی علیپور، محمدرضا آزادی، مهدی لیموچی و محمدرضا اخباری ۴ بازیکنی هستند که مذاکرات با آنها در مراحل نهایی قرار دارد و پرسپولیسی‌ها امیدوارند حداقل دو بازیکن از بین این چهار نفر را در اوایل هفته آینده رونمایی کنند.

مهدی لیموچی و محمدرضا اخباری که گزینه‌های اصلی پرسپولیس برای جانشینی ترابی و بیرانوند به شمار می‌روند، فعلاً با مشکل رضایت‌نامه مواجه‌ هستند، اما باشگاه پرسپولیس امیدوار است بتواند مشکل این دو بازیکن را در روز‌های آینده حل کند. باشگاه پرسپولیس مذاکره با باشگاه آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان برای دریافت رضایت‌نامه را آغاز کرده است.

محمدرضا آزادی دیگر بازیکن مدنظر پرسپولیس نیز با وجود علاقه‌مندی به حضور در جمع سرخپوشان، توافق‌نامه‌ای را با یک باشگاه اماراتی امضا کرده که باید تکلیف آن ابتدا مشخص شود. آزادی قرار است در روز‌های آینده با مذاکره بین باشگاه نساجی و باشگاه اماراتی، وضعیت نهایی خود برای امضای قرارداد با پرسپولیس را به مدیران این باشگاه اعلام کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا